Artistic Apartment In The Heart Of Berlin

  • 100 μ²
  • 2 υπνοδωμάτια
  • 1 μπάνιο

Το Artistic Apartment In The Heart Of Βερολίνο με 2 υπνοδωμάτια απέχει 600 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Seestraße, και παρέχει Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία. Ο Τίργκαρτεν βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών με αυτοκίνητο, ενώ το Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από το διαμέρισμα 100 τ.μ.

Το Artistic Apartment In The Heart Of Berlin που έχει θέα στην πόλη, προσφέρει στους επισκέπτες αίθριο και χώρο καθιστικού Στο κατάλυμα παρέχεται πρόσβαση σε ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεσή σας.

Η πρόσβαση σε παγοδρόμιο βοηθά τους επισκέπτες στη διατήρηση της φυσικής κατάστασης τους.

Οι παροχές για προετοιμασία γευμάτων έχουν πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα εξοπλισμένη με ψυγείο και φούρνο.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει 10 λεπτά οδικώς από το σιδηροδρομικό σταθμό Ostbahnhof. Οι επισκέπτες μπορούν να φτάσουν στο Μνημείο του Τείχους του Βερολίνου που βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Antwerpener Strasse βρίσκεται σε 350 μέτρα από σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Artistic Apartment In The Heart Of Βερολίνο
Artistic Berlin Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Artistic Berlin Apartment

5.3
Αξιοπρεπές 11 σχόλια
112 μ από το κατάλυμα
USD 280 USD 252
ανά νύχτα
Cosy Flat In Trendy Sprengelkiez
Τιμή μόνο για κινητά

Cosy Flat In Trendy Sprengelkiez

6.1
Ευχάριστο 21 σχόλια
441 μ από το κατάλυμα
USD 251 USD 226
ανά νύχτα
Central 2 Bedroom Flat In Trendy Area / Self Check-In
Τιμή μόνο για κινητά

Central 2 Bedroom Flat In Trendy Area / Self Check-In

485 μ από το κατάλυμα
USD 181 USD 163
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Berlin Brandenburg Airport
    39 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Berlin Central Station
    2,5 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Αίθριο
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Αριθμός αδείας13065589
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Artistic Apartment In The Heart Of Berlin;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Artistic Apartment In The Heart Of Berlin περιλαμβάνουν Νησί των Μουσείων, Καθεδρικός Ναός του Βερολίνου καθώς και Πύργος Τηλεόρασης.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Artistic Apartment In The Heart Of Berlin;
      Η διαμονή στο το Artistic Apartment In The Heart Of Berlin κοστίζει 244€.
    • Ποιους τρόπους πληρωμής δέχονται στο το Artistic Apartment In The Heart Of Berlin;
      Το Artistic Apartment In The Heart Of Berlin δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • American Express
      • JCB
    • Στο διαμέρισμα προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Asia Deli και Lei's Kuche και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα είναι 100 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Berlin Brandenburg Airport
    39 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Berlin Central Station
    2,5 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα

    Λάβετε μοναδική προσφορά

    Ποιο ξενοδοχείο σε Βερολίνο μου ταιριάζει;

    Μάθετε
    Artistic Apartment In The Heart Of Βερολίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο